از انتخاب بنیاد سعدی و این دوره سپاسگزاریم!

لطفاً قوانین مرتبط با دوره را با دقت مطالعه و سپس نسبت به ثبت‌نام نهایی و واریز وجه اقدام نمایید.

 1. «دورۀ مجازی غیرهم­زمان روش تدریس کتاب­های بنیاد سعدی» دوره ­ای با هدف آشنایی تالیفات این مجموعه و همچنین روش تدریس آنها طراحی شده است.
 2. مخاطب دوره تمام علاقمندان به تدریس زبان فارسی به­ عنوان زبان دوم.
 3. این دوره نیاز به پیش­ نیاز ندارد.
 4. بنیاد سعدی، صاحب امتیاز دوره، متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی فراگیران حفاظت کند و در این راستا، از فناوری مورد نیاز برای امنیت فراگیران بهره برده ­است.
 5. بنیاد سعدی صاحب امتیاز «دورۀ مجازی غیرهم­زمان روش تدریس کتاب­های بنیاد سعدی»، به اطلاعات خصوصی شركت‌كنندگانی که از خدمات آموزشی سامانه استفاده می‏‌کنند، احترام می‌گذارد و از آن محافظت می‏‌کند. شایان ذکر است تمامی اطلاعاتی که از شركت‌كنندگان دریافت می‌شود شامل نام و نام خانوادگی، کدملی یا شمارۀ پاسپورت، تاریخ تولد، کشور و شهر محل سکونت، شمارۀ موبایل، مقطع و رشتۀ تحصیلی، دانشگاه محل تحصیل، جنسیت، عکس پرسنلی و تصویر مدرک شناسایی به منظور ارائۀ خدمات آموزشی و صدور گواهی است و هیچ­گونه اطلاعات اضافی دریافت نخواهد شد.
 6. هرگونه اطلاعاتی که در سامانه وارد می‌کنید، باید واقعی و مربوط به خودتان باشد. واردکردن اطلاعات مستعار ممنوع بوده و مسئولیت صحت اطلاعات جهت صدور گواهی موفقیت بر عهدۀ‌ شما است.
 7. این دوره به صورت برخط غیرهم­زمان اجرا می‌گردد و محدودیت زمانی خاصی جهت شركت در دوره در طول شبانه ­روز وجود ندارد.
 8. مدت دوره از یك هفته تا حداكثر 2 ماه پس از ثبت‌ نام است. شرکت‌کنندگان موظف هستند در این مدت محتوا را مشاهده و در آزمون پایانی شركت كنند تا موفق به دریافت گواهی شوند. در صورت عدم شركت در آزمون پایانی پس از گذشت دو ماه از زمان ثبت‌نام، دسترسی فراگیر به آزمون پایانی مسدود خواهد شد و در نتیجه گواهی دوره برای شرکت­ کننده صادر نخواهد شد. در این شرایط هزینۀ ثبت‌ نام عودت داده نخواهد شد.
 9. محتوای دوره شامل ویدئوهای تعاملی تدریس استاد، نمونه تدریس کتاب توسط مولفین، متن‌های مرتبط با ویدئوها، منابع مرتبط با هر جلسه و سؤال‌ های طرح شده است.
 10. حق كپی و انتشار تك تك محتوای دوره، طبق قانون حق كپی (Copyright) برای بنیاد سعدی محفوظ است و نباید از محتوا یا ساختار فنی دوره در هیچ جای دیگر، بدون اجازۀ‌ رسمی از بنیاد سعدی استفاده شود.
 11. لازم است شركت‌كنندگان ویدیوهای هر جلسه را به صورت كامل مشاهده و سپس در آزمون پایان جلسه شركت كنند.
 12. در هر جلسۀ آموزشی، در طول پخش هر ویدئو، تعدادی پرسش‌ تعاملی جهت مشارکت و یادگیری بهتر فراگیر در نظر گرفته شده ­است.
 13. در سامانه، تالار گفتگو جهت پرسش و پاسخ شرکت کنندگان در پایان هر بخش تعبیه شده، لذا شرکت کنندگان موظف هستند شئونات اخلاقی را رعایت فرموده و صرفاً سوالات درسی مرتبط با موضوع همان جلسه را ارسال كنند. در غیر این‌صورت بنیاد سعدی سوالات غیرمرتبط را حذف مي‌کند.
 14. شرط نمایش محتوای جلسات، شرکت در آزمون آزمایشی که در جلسه صفر قرار دارد، است.
 15. تعداد دفعات شرکت در آزمون پایان جلسات نامحدود می‌ باشد. همچنین، نتیجۀ آزمون پایان جلسات پس از اتمام هر آزمون، به همراه پاسخ‌ های صحیح قابل­ مشاهده است.
 16. آزمون پایان­ دوره، پس از مشاهدۀ محتوا و كسب نمرۀ قبولی در آزمون همۀ جلسات آموزشی و شركت در نظرسنجی فعال می‌شود.
 17. آزمون پایان­ دوره شامل 21 سوال تستی از محتوای تمام جلسات آموزشی، با مدت زمان 11 دقیقه است.
 18. فراگیر فقط یک ‌بار فرصت شرکت در آزمون پایان­ دوره را دارد و حداقل نمرۀ قبولی در این آزمون 70 است. اعطای گواهینامه منوط به موفقیت در آزمون پایانی است.
 19. فراگیر متعهد می‌شود شخصاً تمام دوره را بگذارند و در آزمون پایانی صرفاً از دانسته‌های ذهنی خود استفاده كند.
 20. در صورت كسب شرایط قبولی، گواهی پایان­ دورۀ فراگیر حداكثر یك ماه پس از شركت در آزمون پایان­ دوره به‌صورت الكترونیكی همراه با كد اعتبارسنجی از طرف بنیاد سعدی صادر می­شود و در پیش‌خوان سامانه قرار می­گیرد.
 21. گواهی صادرشده یك مدرك دانشگاهی نیست بلکه یک گواهی معتبر به حساب می‌ آید.
 22. در طول دوره پشتیبانی فنی و محتوایی، توسط تیم پشتیبانی فنی و محتوایی، با هدف حل مشکلات فراگیران به صورت رایگان صورت می­گیرد.
 23. برای پاسخگویی به موارد ضروری می‌توانید با شمارۀ تلفن ۰۲۱۲۲۴۱۴۳۹۰ داخلی ۲۵۷ تماس بگیرید و یا با شمارۀ  ۹۸۲۱۲۲۴۱۴۳۵۹+ از طریق واتس‌آپ ارتباط برقرار کنید.
 24. با شرکت در این دوره می‌پذیرید که فراگیر این دوره هستید و در راستای اهداف دوره فعالیت و قوانین آن را رعایت می‌کنید.

امیدواریم از این دوره لذت ببرید!